bordertop


Pirkimas

 

  1. Internetu

Kaip naudotis internetine parduotuve www.manodviratukas.lt
Internetinės parduotuvės www.manodviratukas.lt taisyklės
 

  1. Pardavimo vietoje
Dviratukus, jų priedus ir atsargines dalis galite nusipirkti manodviratukas.lt, Teatro g. 10 Vilniuje (įėjimas per saloną "Europos parketas").
Darbo laikas I-IV 10.00-18.00 ir penktadieniais 10.00-17.00. Tel. 868797500.

Didmena
Siūlome bendradarbiauti vaikų žaislų parduotuvėms, internetinėms parduotuvėms, vaikų darželiams. Dėl sąlygų kreipkitės: info@manodviratukas.lt arba tel. 8 698 49020

 

Kaip naudotis e-parduotuve www.manodviratukas.lt

1.   Išsirinkite pageidaujamą prekę, spauskite nuorodą “Į krepšelį” ir toliau rinkitės prekes. 
2. Kai išsirinksite visas jus dominančias prekes, spauskite ant nuorodos "Krepšelyje: ...". Naujai atsivėrusiame prekių krepšelio peržiūros lange “Pasirinktos prekės”pamatysite visą informaciją apie Jūsų užsakomas prekes. Galėsite patikrinti arba pakeisti užsakomą kiekvienos prekės kiekį arba ją pašalinti iš krepšelio, o taip pat nurodyti nuolaidų kortelės (jei turite) numerį ar jo dalį. Baigus tikrinti arba tikslinti ir paspaudus “Perskaičiuoti” puslapio apačioje matysite, kiek kainuos Jums užsakomos prekės. Tada spauskite “Tęsti >>”.
3.  Naujai atsivėrusiame pristatymo ir apmokėjimo informacijos lange tiksliai ir išsamiai užpildykite visus formos laukelius, susipažinkite su internetinės parduotuvės taisyklėmis ir jei sutinkate, patvirtinkite tai atitinkamame laukelyje ir spauskite “užsakyti”. Po paspaudimo “užsakyti” jūsų užsakymas laikomas galiojančiu, o avansinę sąskaitą faktūrą kelių minučių bėgyje turite gauti jūsų nurodytu el.pašto adresu.
4. Paskutiniame atsivėrusiame lange matysite visą padaryto užsakymo informaciją. Taip pat šiame lange paspaudus “sąskaita” galite pamatyti ir atsispausdinti avansinę sąskaitą faktūrą jei jos negavote el. paštu.
Prekes pristatysime per 2 darbo dienas gavę visą sumokėtą sumą nurodytą avansinėje sąskaitoje faktūroje. Prekės pristatomos darbo dienomis pirmoje dienos pusėje, tad būtinai nurodykite pristatymo adresą ir telefoną, kuriuo siuntų  gabenimo kompanijos darbuotojas Jus galėtų rasti ir atiduoti užsakytas prekes. Sąskaita ir prekės bus atvežtos kartu.
Iškilus neaiškumams, su Jumis telefonu ar elektroniniu paštu susisieks www.manodviratukas.lt darbuotojas arba paskambinkite telefonu 869849020, parašykite info@manodviratukas.lt. 

 

 


Sveiki atvykę į manodviratukas.lt elektroninę parduotuvę. Siekdami užtikrinti Jūsų ir savo teisių ir teisėtų interesų apsaugą, o taip pat norėdami, kad Jūs jaustumėtės kiek įmanoma labiau užtikrintai ir saugiai naudodamiesi internetine parduotuve www.manodviratukas.lt , prašome įdėmiai perskaityti žemiau išdėstytas naudojimosi internetine parduotuve taisykles, kurios laikytinos sutartimi, sudaroma tarp pardavėjo ir Jūsų. Primename, jog norėdami naudotis internetine parduotuve www.manodviratukas.lt, Jūs privalote ne tik perskaityti žemiau išdėstytas Taisykles, bet ir sutikti jų turiniu bei laikytis šių Taisyklių. Pirkimo metu, pažymėję, kad sutinkate su taisyklėmis Jūs patvirtinate, kad įdėmiai perskaitėte visas Taisykles, supratote jų turinį, sutinkate su visomis jose išdėstytomis sąlygomis ir įsipareigojate jų laikytis.

 

PREKIŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

 
1. Bendrosios nuostatos
1.1 Šios pirkimo ir pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato asmens, įsigyjančio prekes www.manodviratukas.lt elektroninėje parduotuvėje (toliau – Pirkėjas), ir UAB „Sitoma“ (toliau – Pardavėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje. Įsigydamas prekes elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.
1.2 Tais atvejais, kai Pirkėjas nesutinka su Taisyklėmis arba tam tikra jų dalimi, jis privalo neužsakyti prekių manodviratukas.lt parduotuvėje. Priešingu atveju laikoma, jog Pirkėjas susipažino ir besąlygiškai sutiko su visomis Taisyklėmis.
1.3 Pardavėjas neprisiima jokios rizikos ar atsakomybės ir yra nuo jos besąlygiškai atleidžiamas, jei Pirkėjas iš dalies ar visiškai nesusipažino su Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.

2. Pirkimo ir pardavimo sutarties sudarymo momentas
2.1. Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, tinkamai nurodęs visus savo duomenys, pristatymo adresą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Užsakyti“, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo.
2.2. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma www.manodviratukas.lt duomenų bazėje.

3. Pirkėjo teisės
3.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais.
3.2. Pirkėjas (vartotojas) turi teisę atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju apie tai raštu pranešdamas Pardavėjui per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju tik tuo atveju, jei prekė yra kokybiška, nebuvo sugadinta ir iš esmės nepasikeitė jos išvaizda. Šia teise gali pasinaudoti tik Pirkėjas, kuris pagal LR Vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatas pripažintinas vartotoju, t.y. fizinis asmuo, kuris pareiškia savo valią pirkti, perka ir naudoja prekę ar paslaugą asmeniniams, šeimos, namų ūkio poreikiams, nesusijusiems su verslu ar profesija tenkinti.
3.3. Pirkėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

4. Pirkėjo pareigos
4.1. Pirkėjas privalo sumokėti prekių bei jų pristatymo kainą ir priimti užsakytas prekes. Už prekes Pirkėjas sumoka, atlikdamas mokėjimą iš savo banko internete į Pardavėjo sąskaitą, nurodytą išankstinėje sąskaitoje faktūroje, kurią Pardėjas atsiunčia Pirkėjui jam sudarius sutarį.
4.2. Pirkėjas privalo atlikti mokėjimo pavedimą Pirkėjo banke internete ne vėliau kaip per 2 dienas nuo mygtuko „Užsakyti” paspaudimo. Per šį terminą mokėjimo pavedimo neatlikus, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo-pardavimo sutarties. Pirkėjo pasirinktos prekės rezervuojamos bei Pardavėjas imasi vykdyti pirkimo-pardavimo sutartį tik tada, kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma Pardavėjo banko sąskaitoje, nurodytoje išankstinėje sąskaitoje. Prekių ir jų pristatymo kainos sąskaitai apmokėti yra paskaičiuotos įskaitant PVM mokestį.
4.3. Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

5. Pardavėjo teisės
5.1. Pardavėjas turi teisę laikinai arba neterminuotai nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą be atskiro įspėjimo ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.
5.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti šias Taisykles pakeistas Taisykles paskelbdamas elektroninės parduotuvės tinklalapyje. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams.
5.3. Pardavėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

6. Pardavėjo pareigos
6.1. Pardavėjas įsipareigoja dėti pastangas, sudarant sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pardavėjas nesuteikia jokių garantijų, kad elektroninė parduotuvė veiks nenutrūkstamai ar kad duomenų perdavimas bus be klaidų. Pardavėjas neatsako už jokius Pirkėjo nuostolius, susijusius su elektroninės parduotuvės veikimo sutrikimais ir (ar) duomenų perdavimo klaidomis.
6.2.  Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pateikti užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas. Šiuo atveju Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių nepateikimą.
6.3. Pardavėjas įsipareigoja laikytis kitų šiose taisyklėse nustatytų reikalavimų.
Dar kartą atsiprašau, kad užtrukau su atsakymu.

 

7. Prekių pristatymas
7.1. Prekes Pirkėjo sąskaita pristato Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris) arba Pardavėjas.
7.2. Įprastai prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 1-2 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes bei prekių pristatymą. Didelio užimtumo ir švenčių laikotarpiais pristatymas gali užtrukti ilgiau.Prekių pristatymas vykdomas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, įskaitant Kuršių neriją.
7.3. Tiksli prekių pristatymo data nurodoma Pardavėjo Pirkėjui pateikiamame pranešime el. pašto adresu, Pirkėjo nurodytu užsakant prekes.
7.4. Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovas privalo kartu su siuntą pristačiusios įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.
7.4.1. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, tačiau nenustačius prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimo(ų), Pirkėjas ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovas gali apie siuntos pakuotės pažeidimą pažymėti prie siuntos gavimą patvirtinančio parašo, tačiau prekė laikoma pristatyta ir perduota, paslauga atlikta, o pretenzijos dėl pakuotės pažeidimų kai daugiau jokių pažeidimų neužfiksuojama, nepriimamos ir nenagrinėjamos.
7.4.2.  Pirkėjui ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pristatymo patvirtinime bei pažymėjus apie siuntos pakuotės pažeidimą, laikoma, kad prekės pristatytos pažeistoje siuntos pakuotėje, tačiau prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka  pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas.
7.4.3. Nustačius prekių kiekio ir/ar kokybės ir/ar asortimento neatitikimą(us), Pirkėjas ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovu užpildo laisvos formos aktą, kuriame pažymi rastus neatitikimus.
7.4.4. Pirkėjui ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka  pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas.
7.5. Tuo atveju, kai Pirkėjo užsakyme nurodytu pristatymo adresu Pirkėjas ar gavėjas nerandamas, Pardavėjas turi teisę prekes išduoti kitam nurodytu adresu esančiam pilnamečiui asmeniui, o Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui bet kokių pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
7.6. Pristačius prekes pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, nepriklausomai nuo to, ar prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas pilnametis asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su prekių nepristatymu ar pavėluotu pristatymu.
7.7. Jeigu prekės pristatymas yra neįmanomas dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių (Pirkėjas užsakydamas prekę nurodė neteisingą adresą, nurodytu adresu Pirkėjas ar gavėjas nerandamas ar kt.), pakartotinai prekės nėra siunčiamos, (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas papildomai sumoka už pakartotinį prekės pristatymą), o pinigai už prekes grąžinami atėmus pristatymo mokestį.
7.8. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

8. Prekių grąžinimas
8.1. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Manodviratukas.lt parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo – pardavimo sutarties, atsiūsdamas laisvos formos pranešimą Pardavėjui raštu ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos. Pranešime Pirkėjas nurodo savo duomenis, banko sąskaitos numerį, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastį.
8.2. Pateikęs raštišką pranešimą apie sutarties atsisakymą, Pirkėjas privalo ne vėliau kaip per  14 (keturiolika) kalendorinių dienų grąžinti prekę (jeigu ji buvo pristatyta) www.manodviratukas.lt skyriuje “Kontaktai“ nurodytu adresu ir darbo laiku.
8.3. Taisyklių 6.1 punkte numatyta teise gali pasinaudoti tik Pirkėjas, kuris pagal LR Vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatas pripažintinas vartotoju, t.y. fizinis asmuo, kuris pareiškia savo valią pirkti, perka ir naudoja prekę ar paslaugą asmeniniams, šeimos, namų ūkio poreikiams, nesusijusiems su verslu ar profesija tenkinti.
8.4. Netinkamos kokybės prekės ar kokybiškos prekės, kurių Pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. Kokybiškos prekės, išvardintos „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių“ 18 punkte, nekeičiamos ir negrąžinamos.
8.5. Kai grąžinama nekokybiška prekė, pardavėjas įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai analogiškos prekės nėra, pirkėjui grąžinami už prekę ir jos pristatymą sumokėti pinigai.
8.6. Prekės keičiamos ar grąžinamos www.manodviratukas.lt skyriuje “Kontaktai“ nurodytu adresu ir darbo laiku. Pareiga pristatyti grąžinamą ar keičiamą prekę į šiame Taisyklių punkte nurodytą vietą, o taip pat visos su tuo susijusios išlaidos tenka Pirkėjui, išskyrus, kai grąžinamos ar keičiamos netinkamos kokybės prekės.
8.7. Kai grąžinamos ar keičiamos netinkamos kokybės prekės, jų gražinimas Pardavėjui vertinamas ta pačia kaina kokią Pirkėjas sumokėjo už pristatymą jas užsakydamas nepriklausomai nuo to ar jos buvo grąžintos tokiu pačiu būdu kaip gautos ar grąžintos kitu Pirkėjo nuožiūra pasirinktu būdu.
8.8. Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, garantinę kortelę (jei ji buvo išduota), naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.
8.9. Už grąžintas prekes sumokėti pinigai išmokami į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės grąžinimo dienos.
8.10. Grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, prekių pristatymo mokestis Pirkėjui negrąžinamas ir nekompensuojamas.

9. Atsakomybė
9.1. Pirkėjas atsako už elektroninės parduotuvės tinklalapio pristatymo ir apmokėjimo formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl pristatymo ir apmokėjimo formoje pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo.
9.2. Už pirkimo ir pardavimo sutarties, sudarytos naudojantis elektronine parduotuve, pažeidimą šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
9.3. Pardavėjas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje esančias nuorodas.
9.4. Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitinka realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
9.5. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai dėl jos kaltės patirtus tiesioginius nuostolius.

10. Asmens duomenų tvarkymas
10.1 Manodviratukas.lt turi teisę rinkti ir apdoroti asmens duomenis, kuriuos Pirkėjas аr jo atstovai pateikė manodviratukas.lt, ir, esant būtinybei, atskleisti juos tretiesiems asmenims, kai tai būtina Pirkimo-pardavimo sutarties įvykdymui, duomenų tvarkymui arba manodviratukas.lt veiklos planavimui ir analizei. Manodviratukas.lt taip pat turi teisę naudoti Pirkėjo asmens duomenis reklamos ir informacijos pateikimo Pirkėjui tikslais Manodviratukas.lt veiklos ribose. Pirkėjo duomenys gali būti panaudoti informacijos siuntimui arba kitai internetinės parduotuvės veiklai tik gavus Pirkėjo sutikimą (susipažinus su šiomis Taisyklėmis bei pažymėjus varnelę prie teiginio „Susipažinau su Manodviratukas.lt taisyklėmis ir su jomis sutinku“). Pirkėjas turi teisę bet kuriuo metu uždrausti jo asmens duomenų rinkimą ir apdorojimą, išskyrus atvejus, kai tai būtina reikalavimų, kylančių iš Pirkimo-pardavimo sutarties, įvykdymui. Duomenys apie internetinės parduotuvės Pirkėjus ir lankytojus yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimo.

11. Informacijos siuntimas
11.1. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo pristatymo ir apmokėjimo formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.
11.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo elektroninės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“ nurodytu adresu.

12. Baigiamosios nuostatos
12.1. Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria, kad visa informacija, kuri pateikiama Pardavėjo elektroninės parduotuvės tinklalapyje (įskaitant, bet neapsiribojant, šias Taisykles, informaciją apie Pardavėją, siūlomas prekes ir paslaugas bei jų savybes, Pirkėjo teisės atsisakyti pirkimo ir pardavimo sutarties įgyvendinimo tvarką, Pardavėjo teikiamas prekės priežiūros paslaugas ir garantijas (jeigu jos suteikiamos)) laikoma pateikta Pirkėjui raštu.
12.2. Visi nesutarimai, kilę iš ar susiję su pirkimo ir pardavimo sutartimi tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

borderbottom