bordertop
 
Balansiniai dviratukai 



Kokio modelio dviratuką pasirinkti, kad jis nebūtų perdidelis ar permažas?
Pamatuokite vaiko kojytę iš vidinės pusės (nuo tarpukojo iki grindų). Tinkama sėdynės padėtis turi būti bent keliais centimetrais mažesnė už gautą matmenį, o sėdynių padėtys yra nurodytos prie kiekvieno modelio dviratuko aprašymo šioje svetainėje. Palyginę kojytės ilgį su nurodytomis padėtimis suprasite, kuris modelis tinkamiausias.

Kiek užtrunka ir kainuoja dviratuko pristatymas?
Dviratuko pristatymas nurodytu adresu užtrunka 1-2 darbo dienas. Jo kaina - 5,- EUR su PVM į bet kurią Lietuvos vietą įtraukiant Kuršių Neriją.

Iš ko pagaminti sėdynių užvalkaliukai?

Sėdynių užvalkaliukai pagaminti iš mikropluošto sertifikuoto pagal EN71 standartą.

 

Negaliu apsispręsti kokios padangos geriau – pripučiamos ar nepripučiamos? Padėkit! :)

Abu variantai geri. Pripučiamos - kai svarbu, kad būtų kaip “tikrame“ dviratyje :), tačiau kaip ir “tikrame“ dviratyje jas reikia retkarčiais pripūsti ir yra rizikos jas pradurti, o tada teks remontuoti. Padangos iš EVA polimero nereikalauja jokios priežiūros, jų nereikia pripusti, jos yra nepraduriamos. Važiuojant dviratuku abiejų padangų savybės panašios, bet pripučiamų padangų minkštumą galimą kiek pareguliuoti priklausomai nuo oro kiekio padangoje.

 

Kiek užtrunka išmokti važiuoti tokiu dviratuku?

Tai yra taip paprasta ir natūralu, kad beveik nėra ko mokytis. Daugeliui vaikų pakanka pirmo karto, kad pradėti pasispiriant važiuoti ir išmokti stabdyti. 1-2 savaitės praeina kol vaikas įpranta laikyti pusiausvyrą ir sugeba riedėti pakeltomis kojomis nuokalnėmis.

Ar atliekate dviratukų remontą, priežiūrą?
Atliekame tiek garantinį tiek pogarantinį dviratukų remontą ir priežiūrą. Taip pat turime daugelį atsarginių dalių. Kreipkitės jei pasimetė varžtas, reikia keisti padangą ar kt.

borderbottom